Çalışma Saatlerimiz : 08:00 - 19:00
  • Telefon

    0543 848 28 87

  • E-Posta

    info@akbatioto.com

  • RANDEVU AL
Hakkımızda

Hakkımızda

Akbatı Oto Servisi hafif araç kategorisinde yer alan  her türlü binek  araçların  motor, kaporta, elektriksel ve mekanik arızalarına servis vermek amacıyla, kurulmuştur.

dürüst ve güçlü servisi ile İstanbul’da haklı bir yere sahip gelmiş,  tamir, bakım servisinin yanında yedek parça satışı ile bu konuda  yerinde müdahale  hizmetine de başlamıştır.

Akbatı Oto Servisi 7 gün 24 saat acil yol yardım hizmeti ve uzman kadrosuyla araçlarınızı her türlü bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Faaliyette bulunduğu sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için şirketlerine katma değer sağlayan çalışanlarına öncelikle ailesinin bir ferdi olarak değer vermektedir.

Akbatı Oto Servisi olarak hedefimiz: Faaliyetlerinde temel değerleri şeffaflık, güvene dayalı çalışma, etkin iletişim ve saygınlıktır. Çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak. 

Akbatı  Oto Servisi kurumsal imajını ve markasını geliştirmek gayesiyle, global anlamda her türlü değişim, gelişim ve teknolojileri sürekli izleyen, bunları işine yansıtıp performansını tetikleyebilecek, uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmek öncelikli hedefidir.