Çalışma Saatlerimiz : 08:00 - 19:00
  • Telefon

    0543 848 28 87

  • E-Posta

    info@akbatioto.com

  • RANDEVU AL
Arıza & Bakım

Arıza & Bakım

Bilgisayarlı arza tesbit cihazı.
Aracının bakım zamanı gelmiş olabilir.

Aracının bakım zamanı gelmiş olabilir ya da aracında arıza olabilir.
Sorunun ne olursa olsun, deneyimli servis uzmanlarımız çözmek için buradalar.
Ne zaman Arıza & Bakım hizmetimizi almalısın? Aracından anlayamadığın bir ses geliyor ya da tanımlayamadığı bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun? Evet, bu işaretler aracında arıza olduğunun belirtisi olabilir.
Aracının bakım zamanı olsun olmasın arıza hizmetimizi satın alabilirsin.
Aracının periyodik bakımı geldiyse yalnızca bakım kontrolleri için Akbatı Oto Servis Gele Bilirsiniz, Aracının zaten periyodik bakım zamanı geldiyse ve şüphelendiğin bir arıza durumu varsa arıza ve bakımını yaptıra bilrisiniz.
Peki Süreç Nasıl İşliyor? Arıza hizmetimizi aldıysan eğer aracındaki arızayı tespit etmek için servis danışmanlarımız tespit bedeli belirlemek; tespit bedeline onay verirsen tepit işlemi için ve onarım işlemine onay verdiğinde de onarım işlemleri için çalışırlar.
Onarım işlemleri tamamlandığında aracını teslim alabilirsin.
Vale hizmetimizi aldıysan araç takip ekranlarımızdan valenin konumunu takip edebilirsin.
Periyodik bakım ve arıza hizmetimizi birlikte satın aldıysan önce arıza işlemlerin başlar, aracının arıza süreci tamamlandığında da Periyodik Bakım Kontrolleri tamamlanır.
Yalnızca periyodik bakım satın aldıysan yıllık rutin kontrollerin yapılır, eğer servis uzmanlarımız aracında bir sorun tespit ederse Çözüm merkezimiz seni arar bilgi verir ve onayınla aracının arıza süreci başlar.