Çalışma Saatlerimiz : 08:00 - 19:00
  • Telefon

    0543 848 28 87

  • E-Posta

    info@akbatioto.com

  • RANDEVU AL
Kaporta Boya

Kaporta Boya

OTO KAPORTA: Kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, kısmi kesim ve parça ekleme işlemleri, firmamız bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.
Her marka ve model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri son model cihazlarımızla gerçekleştirilmektedir.
Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür.
Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir.

OTO BOYA: Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları, diğer parçaların boyaları ile herhangibir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.
Boya fırınımız en son teknoloji dijital ve doğal gazlı sistemdir. Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılması, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesi, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılması fırında sağlanır.

Lokal Çizik ve Boya Tamiri: Aracın dış yüzeyinde oluşabilecek ÇİZİK, SIYRIK ve KAPORTA hasarlarının LOKAL (kısmi) BOYANARAK herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir.
Bu sistemin uygulandığı tüm araçların orijinalliği en üst seviyede korunarak araçların değer kaybına uğraması engellenir.
Özellikle park yerinde oluşan küçük hasarlar, kötü niyetli hareketler sonucu kaportada oluşan hasarlar, anahtar çizikleri, sıyrıklar için en uygun yöntemdir.